0

Shkurte Gashi është një ndër këngëtaret më të njohura të muzikës popullore.

Ajo është një ndër më të ftuarat këngëtare si në dasma ashtu edhe në festa të tjëra familjare, shkruan ORAinfo

Përveç zërit të saj ajo shquhet edhe me dukjen e saj shumë elegante dhe plot stil.

E në një fotografi që e ka postuar vajza e Shyhretes, Njomza, Shkurta duket e rregulluar më e bukur se çdo herë tjetër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE