0

Tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

Çanta e saj ‘firmato’ mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE