0

Gresa Salihu tashmë është shumë e njohur për publikun.

Ajo është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një pamje në të cilën shihet se është bërë gati të dal.

E veshur me një minifund lëkure dhe me gjoksin paksa të zbuluar, po duket tejet atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE