0

Shyhrete Behluli është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo dhe familja e saj janë shumë të përfolur në mediat dhe publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Janë vajzat e saj ato që marrin vëmendjen me pamjet e tyre, e sidomos Gresa sot.

Ajo është bërë gati për festë, e ajo që merr gjithë vëmendjen është veshja që vë në pah linjat e saj trupore./ORAinfo/

SHPËRNDAJE