0

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/117867846-604836516890750-4428279365220420637-n-mp4″]

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundi është grimosur si të shkoj nuse. E grimosur rëndë, Engji po duket me bukur se kurrë me parë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE