0

Vajza e Shkurtës po i jep fund beqarisë.

Ajo bëri një kanagjegj ku pati shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

Nga vet ajo, por edhe nga mysafirët arritëm të shohim pamje nga më ndryshmet.

Një ndër fotot është edhe ajo ku Gresa shihet me dallamë dhe Shkurta po e shikon me shumë dashuri./ORAinfo/

SHPËRNDAJE