0

Shkurte Fejza është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore.

Këngët e saj dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme e sidomos ato të kohës së luftës, përcjell ORAinfo.

E profesionin e saj duket se e kanë trashëguar vajzat e saj, Gresa dhe Besiana.

Besiana sot ka publikuar një këngë të re, e që duket se ka dalë krejt komplet jashtë zhanrrit të nënës së saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE