0

Gresa u bë e njohur si vajza e Shkurte Fejzës.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me fustan të bardhë dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE