0

Ajo u bë e njohur si vajza e këngëtares, Shkurte Fejzës.

Tani, Gresa Behluli është një këngetare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Gresa tani po i shijon ditët e fundit të beqarisë dhe sot, ajo ka organizuar kanagjegjin sot.

E në fotot që janë postuar, Gresa shihet e veshur në veshje nusërie dhe që po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE