0

Kaona Sylejmani është shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është vajza e aktorës së njohur kosovare, Adriana Matoshit, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën duket shumë atraktive./ORAinfo/

SHPËRNDAJE