0

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Këngëtarja nga Prishtina përveç me këngët e saj komentohet shumë sidomos për stilin dhe paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo është edhe tejet aktive në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ia ka bërë një surprizë të bukur vajzës së saj për ditëlindje duke e dërguar në vendin që ajo do./ORAinfo/

SHPËRNDAJE