0

Safete Mustafa është këngëtarja shumë e dashur kosovare.

Ajo dhe motra e saj Sahidja njihen në publik si Motrat Mustafa dhe këngët e tyre janë tejet të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe vajza e saj, Elsa e cila ka nisur karrierën tani si këngëtare.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në fustan shumë të shkurtër dhe ndryshe nga stili i nënës së saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE