0

Elsa Hoti është vajza e Safete Mustafës.

Ajo vendosi ta ndjekë rrugën e nënës duke u përfshirë në fushën muzikës, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, ndryshe nga nëna e saj ajo zgjodhi një zhanërr krejt ndryshe nga ajo i nënës së saj.

E ndryshme nga nëna është edhe në veshje, e këtë e dëshmon me imazhet që i publikon në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në fustan të tejdukshëm dhe që e bën të duket tejet provokative./ORAinfo/

SHPËRNDAJE