0

Motrat Mustafa janë dy prej këngëtareve më të shquara të muzikës popullore shqiptare.

Ato janë tejet aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbremje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Përveç që është këngëtare vetë, talentin e Safetes e ka marrë edhe vajza e saj Elsa.

E në një foto që e ka postuar së fundi ajo shfaqet e veshur në një fustant të tejdukshëm, dhe duket se po këndon në një zhanërr ndryshe nga nëna e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE