0

Anita Haradinaj është gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Ajo u bë tejet e njohur si gazetare e më vonë edhe si spikere lajmesh, përcjell ORAinfo.

Anita dhe Ramushi tani janë prindër të tre fëmijëve, dy djemve dhe një vajze.

E sot, vajza e tyre e vetme, Hana feston ditëlindjen e 13-të e për këtë Anita ka zgjedhur fjalët më emocionuese për ta uruar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE