0

Robert Berisha dhe Nora po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të qendër të mediave rozë.

Ata janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rene, përcjell ORAinfo.

Ndonëse që të dy janë muzikantë, vajza e tyre duket se ka ndjekur një anë tjetër të artit e që është baleti.

E sot, Roberti ka shkuar me Renenë në ushtrime dhe ka publikuar foto nga atje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE