0

Mbrëmë në familjen e Shyhretes kanë pasur një festë të madhe.

Vajza e saj, Njomza organizoi edhe një festë madhështore për lindjen e djalit, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe burri i saj kanë ftuar shumë miq e familjarë.

E ajo që mori gjithë vëmendjen në këtë festë është vajza e Njomzës, Elira, e cila po duket kaq bukur në festën e vëllait./ORAinfo/

SHPËRNDAJE