0

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.

Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar sidomos pas lidhjes me këngëtarin e mirënjohur, Mozzik, shkruan ORAvip.

Pas ndarjes nga këngëtari, Loredana është shumë aktive si me projekte të reja ashtu edhe me postime në rrjete sociale.

Përmes fotos së fundit, ajo ka treguar se e kanë veshur vajzën me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE