0

Mimoza Mustafa është këngëtarja shumë pëlqyer kosovare.

Ajo u bë pjesë e skenës muzikore para shumë viteve dhe gjithmonë ishte një ndër më të preferuarat e publikut, shkruan ORAvip.

Po aq e përfolur sa Mimoza është edhe familja e saj.

Sot, Mimoza ka postuar një foto të vajzës së saj, Rozafës, e cila është ëbrë një super femër./ORAvip/

SHPËRNDAJE