0

Kenan Imirziaoglu ëshë aktori turk dhe një ndër më të njohurit si në Turqi ashtu edhe jashtë saj.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Mehmetit’ në serialin shumë të njohur, ‘Jetë e hidhur’, përcjell ORAinfo.

Jashtë nga seriali ai është I martuar me aktoren turke, Sinem Kobal, dhe kanë një vajzë.

E në fotot që I shohim, vërejmë se ajo është rritur shumë dhe është një kopje e babait./ORAinfo/

SHPËRNDAJE