0

Elira Martinaj tashmë është shumë e njohur për publikun tonë.

Ajo është mbesa e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, shkruan ORAvip.

Së pari u bë e njohur nëna e saj Njomza, si frizere shumë e zonja, e tani edhe Elira.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit të shkëputur nga festa, Elira shihet e veshur e tëra në të kuqe dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE