0

U bë e njohur që kur u lidh me këngëtarin e mirënjohur, Albatrit Muqiqin.

Tani, Egzona Muqiqi është një ndër personazhet më të përfolura në mediat dhe publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë të martuar dhe kanë tre fëmijë, dy vajza e një djalë, përcjell ORAinfo.

E meqë është shumë aktive në rrjete sociale, sot, Egzona ka publikuar një video ku shihet duke luajtur në oborr me vajzën e madhe, mirëpo bie në sy veshja plot stil e Amelias./ORAinfo/

SHPËRNDAJE