0

Kaltrina po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të pëlqyera kosovare.

Falë paraqitjes së saj, ajo u bë një ndër më të përfolurat në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina para pak ditësh u bë nënë për herë të dytë dhe që nga ajo ditë është shuëm aktive në rrjete sociale.

E së fundi ajo ka publikuar një video të vajzës së madhe, e cila duket se është gëzuar shumë për motrën dhe po i lexon përralla asaj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE