0

Kënga Haziri është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit.

Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos për pamjen e saj, përcjell ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/kenga-mp4″]

Kënga posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokuese. E veshur ngushtë dhe me stil, Kënga po duket në super formë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE