0

Kënga Haziri është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe Kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit.

Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos për pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Kënga është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi është duke i kaluar pushimet në një vend të bukur.

Kënga ka publikuar një foto sot ku shfaqet shumë joshëse nga pushimet. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE