0

Dauti e Lola janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Madje ajo është edhe një shumë e kujdesshme, e kjo mund të dëshmohet në fotografinë e fundit të vajzës së saj, të cilën e ka veshur mjaftë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE