0

Lotina Haziri tashmë është shumë e dashur për publikun.

Ajo është vajza e Lutfi Hazirit, Kryetarit të Gjilanit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dal me veturë, e shoqëruar nga qeni i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE