0

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares para pak javëve u martuan dhe bënë tre ditë dasmë, përcjell ORAinfo.

Që nga ajo ditë Gëzimja është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet në një dasmë bashkë me kunatën e saj Riolën, e që të dyja po duken shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE