0

Me zërin dhe paraqitjet e saj, Shyhrete Behluli u bë një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është shumë e ftuar të performojë sin ë Kosovë ashtu edhe në diasporë, përcjell ORAinfo.

Shyhretja është mjaft aktive në rrjete sociale e pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

E dje, për ditën e gruas, duket se Shyhretja ka dalë të festojë dhe me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE