0

Anita Mucaj është moderatorja e njohur kosovare.

Ndonëse ishte e njohur për publikun, ishte lidhja me Ramush Haradinajn ajo që e bëri edhe më të përfolur në publik.

Ata kanë tre fëmijë, një vajzë dhe dy djem.

E meqë është tejet aktive në rrjete sociale, sot, Anita ka ripostuar foton me të cilën vajza e saj, Hana ia ka uruar 8 Marsin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE