0

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Dhurata Dora po vazhdon t’i befasojë fansat e e saj.

Ajo se fundmi ka pësuar ndryshim drastik në pamjen e saj, përcjell ORAinfo.

Dhurata ka publikuar disa foto ku shfaqet me look të ri.

Me flokë të bardha dhe me grim të lehtë, Dhurata ka befasuar fansat e saj, të cilët e kanë pasru të vështirë ta njohin atë me pamjen e re. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE