0

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAvip.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo u përfol se është shtatzënë dhe për këtë arsye nuk është aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur krah Feros dhe të dy po duken shumë të lumtur./ORAvip/

SHPËRNDAJE