0

Modelja Afrona Dika është shumë e përfolur në mediat roze, sidomos pas martesës me këngëtarin Blero.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afronën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar disa foto ku tregon se është rregulluar për të dalë.

Se fundmi është prefolur se Afrona është shtatzënë, por në fotot e fundit barku i saj duket ‘petë’

Kësisojë duket se çifti ende nuk do të bëhen prindër. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE