0

Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.

Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover, përcjell ORAvip.

Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/aida-doci-del-per-kafe-befason-me-fustanin-me-vija”]

E pas martesës u raportuar se ajo është shtatzënë. Por ky lajm duket se nuk është i vërtetë.

Kjo pasi në postimin e fundit, Aida shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të ngushtë.

Barku i saj ‘petë’ zbulon se ajo nuk është shtatzënë.

Sidoqoftë, në këtë pamje Aida po duket shumë joshëse. /ORAvip/

SHPËRNDAJE