0

Motrat Mustafa vazhdojnë të jenë këngëtare shumë të dashura për publikun.

Këngët e tyre janë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Safetja dhe Sahidja janë përfolur shumë kohëve të fundit për prishje të raporteve me këngëtaren, Shyhrete Behluli.

E duket se tani motrat Mustafa janë afruar me shumë në shoqëri me këngëtaren Shkurte Fejza. Edhe kjo e fundit ka vite qe nuk flet me Shyhrete Behluli.

Në një foto në rrjetet sociale, shihen janë shoqe të mira të këngëtares Shkurte Fejza.

Ato janë parë duke pirë kafe se bashku. Pranë njëra-tjetrës, ato shfaqen në disponim të mirë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE