0

Robert Berisha dhe Nora Istrefi, kanë qenë dhe janë një ndër më të përfolurit në publik që nga lidhja e tyre.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rene, shkruan ORAinfo.

E këto javët e fundit, në media është përfolur një ndarje e mundshme në mes tyre, e shkak për këtë u bë fakti që ata nuk kanë postuar foto me njëri-tjetrin.

E sot, Nora i ka mohuar të gjitha përmes disa videove që i ka postuar në Instastory e me të cilat uron Robertin për këngën e re./ORAinfo/

SHPËRNDAJE