0

Serdi është këngëtari i njohur nga Shqipëria.

Ai u bë i njohur në publik për një koohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij u bënë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Para pak ditësh ai u deklarua se po e lë për pak kohë muzikën për t’u kthyer më i fuqishëm.

E sot, ai është pyetur në Instastory se a është ndarë nga e fejuara, gjë e cila u përfol, mirëpo, Skerdi e ka mohuar këtë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE