0

Endrit Thaçi është djali I vetëm I kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçit.

Ndonëse është shumë I ri në moshë ai ka pasur disa lidhje të cilat janë përfolur shumë në publik, shkruan ORAinfo.

E së fundmi, në media ka qarkulluar një lajm në lidhje me një afërsi të mundshme në mës të tij dhe vajzës së Lutfi Hazirit, Lotinën.

Mirëpo sot, ajo në Instastory postoi një fotografi ku e mohonte lidhjen e saj me Endritin.

E Endriti nuk ka bërë një reagim konkret vetëm se ka postuar një fotografi të tij në këto ditë feste ./ORAinfo/

SHPËRNDAJE