0

Gjatë fundvitit Tuna dhe Patrisi kanë qenë aq të zënë sa kanë kaluar shumë pak kohë me njëri-tjetrin.

Ata nuk I kanë kaluar bashkë festat e fundvitit dhe fotografitë e Tunës vetëm me Tianin, e kanë hutuar shumë publikun, përcjell ORAinfo.

E në momentin kur flitej një ndarje e mundshme në mes tyre, Tuna publikon një fotografi që i sqaron të gjitha.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet Patrisi e Tiani, e me mbishkrimin që ka vënë, Tuna tregon sap o I mungojnë aata të dy./ORAinfo/

SHPËRNDAJE