0

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një ndër çiftet më të përfolura të shoubizit shqiptar.

Ata janë martuar para pak viteve dhe nga kjo martesë kanë një vajzë, Renenë, përcjell ORAinfo.

Ndonëse janë një ndër çiftet më me pak probleme, së fundmi është diskutuar në media një ndarje e mundshme në mes tyre.

E ajo që e shtoi dyshimin është fakti se ata nuk festuan bashkë festat e fundvitit.

Sot, Roberti gjendet në Amerikë dhe nga atje ka postuar fotografi dhe video të ndryshme./ORAinfo/

SHPËRNDAJE