0

Caglar Ertugrul po vazhdon të jetë një ndër aktorët më të komentuar në kinematografinë turke.

Ai u bë i njohur sidomos me rolin e tij të ‘Jagizit’ në serialin shumë të pëlqyer turk, ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, shkruan ORAInfo.

Me këtë rol ai u bë i njohur dhe shumë I pëlqyer edhe në publikun shqiptar.

E ndonëse nuk e keni ditur, mediat turke flasin për një lidhje të mundshme në mes të tij dhe aktores që në serial luante rolin e ‘Selinit’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE