0

Ozcan Deniz është një ndër aktorët më të përfolur dhe më të pëlqyer turk.

Me rolet e tij ai arriti të jetë shumë I njohur jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Farukut’ në serialin shumë të njohur turk, ‘Nusja nga Stambolli’.

Ai është martuar para një viti me gruan shumë më të re se ai, dhe tani mediat turke flasin për një ndarje të tyre.

E arsyeja sipas tyre janë shpenzimet e mëdha që i bënte gruaja e tij.

Mirëpo, duket se ai ka vendosur ta mbajë djalin e tij me vete e këtë e dëshmon me fotot qëi publikon./ORAinfo/

SHPËRNDAJE