0

Shkenda Dubova vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur.

Ajo njihet si një femër tejet e bukur dhe atraktive, shkruan ORAvip.

Shkenda Dubova tashmë po e shijon jetën e saj single.

Bukuroshja në fjalë ka shkuar në Dubai dhe duket se po ia kalon shumë mirë.

Në postimin e fundit shihet se ka pozuar me një fustan të zi dhe po duket shumë ‘hot./ORAvip/

SHPËRNDAJE