0

Martohet Ali, mori për nuse aktoren më të bukur turke

Tolga Saritas është një ndër aktorët më të përfolur turk, dhe kjo për shkak të pamjes së tij.

Ai është aktor shumë I suksesshëm jo vetëm në Turqi por edhe në publikun e huaj, dhe në atë shqiptar u bë I njour me rolin e ‘Aliut’ në serialin, ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

‘Ali’ komentohet shumë për jetën private dhe lidhjet e tij kanë qenë gjithmonë temë diskutimi në media rozë dhe në publik.

Ai tani duket se edhe i ka dhënë fund beqarisë me aktoren e njohur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE