0

Adelina Thaçi është këngëtarja që për disa vite ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, pasi është profesoreshë e muzikës.

Adelina është më e përkushtuar në familjen e saj, përkatësisht në burrin dhe vajzat.

Në fotot që ajo I poston në rrjete sociale, shohim që dy vajzat e saj janë rritur shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE