0

Big Mama është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që me dukjen dhe zërin e veçantë qysh në fillim u bë shumë e njohur për publikun.

Ajo në vitet e fundit u përfol shumë sidomos pas ndërhyrjes së saj në trup duke humbur kështu peshën e tepërt, shkruan ORAinfo.

Bigi është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Pas ndryshimeve në trupin e saj, ku ajo u dobësua tepër, Bigu ka vendosur të ndryshoj komplet dukjen e saj.

Me flokë të drejta të gjata e të zeza, Big Mama duket një person tjetër. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE