0

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAvip.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Ajo tashmë është bërë nënë për herë të dytë dhe sot ka publikuar foto me vajzën e saj./ORAvip/

SHPËRNDAJE