0

Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo.

Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket mjaftë mirë pas lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE