0

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të pëlqyer turk.

Me rolet e tij arriti të ketë shumë fansa si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘Kara Sevda’.

Ai dhe gruaja e tij, Fahriye Evcen, dje janë bërë prindër për herë të parë.

Mirëpo, ajo që i çuditi të gjithë është hapja e llogarisë në Instagram që ata ia kanë bërë djalit të tyre menjëherë pas lindjes./ORAinfo/

SHPËRNDAJE