0

Albatrit Muqiqi është këngëtari i mirënjohur shqiptar, dhe një ndër më të komentuarit për momentin.

Ai përveç me muzikën e tij, u bë shumë i komentuar edhe për jetën e tij private, përcjell ORAinfo.

Albatriti u martua pak vite më parë me Egzonën, dhe tani janë prindër të tre fëmijëve.

Egzona lindi binjakë para një jave, e sot Albatriti ka postuar një foto të djalit për të na treguar që po e do më shumë atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE